Ogłoszenie

TRWAJĄ PRACE NAD ZMIANAMI!
Klasy - 90%
Mapa - 50%

Proszę wszystkich dowódców frakcji o aktualizowanie działów frakcji w związku ze zmianami mapy!


#1 2012-06-01 18:11:28

Varsoth

http://img215.imageshack.us/img215/787/modmo.png

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 6
Punktów :   

Orientacyjne wymagania

Witam, i od razu przejdę do sedna - zamieszczam orientacyjne wymagania, jakie będą stawiane kandydatom na kolejne rangi w hierarchii Orków. Są to informacje ogólne, jako, że oczywiście zadania ulegać będą zmianie w zależności od kandydata, sytuacji politycznej i jakości jego RP.



Zwiadowca:
-Można nim zostać już pierwszego dnia.
-Wymaga ukończenia jednej, nieskomplikowanej serii mini-zadań, wymagającej zdolności podstawowej orientacji i znajomości mapy, podstawowego RP i (dla gorzej "wczuwających" się graczy) dodatkowego Quizu.

Wojownik:
-Potrzebne przynajmniej tydzień gry.
-Wojownikiem może zostać zwiadowca, który aktywnie wspiera nowoprzybyłych i wypełnia swoje podstawowe zadania (przynosi wiadomości z wrogich terytoriów, zanosi poselstwa, wskazuje drogę innym orkom lub sojusznikom), oraz oczywiście jest lojalny wobec mnie i (wkrótce) Szamanów.
-Niepotrzebne są dodatkowe zadania - RP testowane jest "na żywo", poprzez obserwację zaangażowania.

Ork - Elita:
-Przynajmniej dwa tygodnie gry
-Decyzja o podjęciu Ścieżki Wojownika (niemożność używania magii)
-Wysoki poziom RP, lojalność wobec Klanu, aktywność.
-Ukończenie po jednym zadaniu ode mnie i od każdego z Szamanów. Zadania te, przynajmniej w moim przypadku, będą w miarę długie i wymagać będą dobrej wiedzy i orientacji w świecie.

Szaman:
-Przynajmniej dwa tygodnie gry
-Decyzja o podjęciu Ścieżki Wiedzącego (niemal całkowite poświęcenie oręża dla magii)
-Wysoki poziom RP, lojalność wobec Klanu, aktywność - zwłaszcza w dziedzinie wspomagania nowych graczy.
-Ukończenie po jednym zadaniu od każdego obecnego Szamana i dwóch ode mnie. Pierwsze moje zadanie będzie długie i wymagać będzie bardzo dobrej orientacji i logiki. Drugie zaś będzie wymagało ogromnej wiedzy o świecie Gothic, najprawdopodobniej przybierze formę testu wymagającego dużej skuteczności.

Jeśli chodzi o stopień zastępcy wodza - tutaj decydować będą szczególne zasługi, i trudno zresztą o tym dyskutować.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPionowa maszyna pakująca Bielizna nocna damska Asumin opinie